KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488183
nr 1448 8183
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Oljemålning, Alain Berck-Vitz (f. 1953), "Le Passage". Signerad, daterad 1977. Olja på duk, 37x69, yttermått inklusive ram: 53x85 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:04:29
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)